O nás

Firma Sigeo spol. s r.o. má sídlo v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Bola založená v máji roku 1993 a zamestnáva pracovníkov s univerzitným geodetickým vzdelaním a s úplným stredoškolským geodetickým vzdelaním. Súčasťou nášho tímu sú aj zamestnanci s oprávnením Autorizovaný geodet a kartograf (najvyššia profesijná geodetická kvalifikácia s členstvom v Komore geodetov a kartografov). Za dlhú dobu, počas ktorej úspešne pôsobíme na slovenskom trhu, sme nazbierali nesmierne množstvo skúseností, ktoré nám dávajú istotu splniť každú požiadavku klienta. Štruktúra a vysoká odbornosť firmy umožňuje dosahovať vysokú kvalitu a efektivitu práce. Sme schopní prispôsobiť sa požiadavkam malých ako aj veľkých zákazníkov.
Pracujeme s najmodernejšou meračskou, výpočtovou a zobrazovacou technikou : univerzálne meracie stanice, globálne navigačné družicové systémy (ďalej GNSS), digitálne meračské súpravy na presnú niveláciu.
Firma Sigeo s.r.o. je aj členom-korešpondentom medzinárodného združenia GEOEXPERT (expertné firmy v geodézii a kartografii) so sídlom v Paríži.
Máme takmer 30 rokov
skúseností
Pracujeme s najnovšími technológiami
Komplexné geodetické služby v oblasti investičnej výstavby
Etický kódex a ústretový prístup
Neustále sa vzdelávame v efektívnych postupoch a nových technológiach
Spolupracujeme s odborníkmi a budujeme partnerstvá v našom obore
Zakladáme si na kvalite a odbornosti každého jedného kolegu
Naše služby vieme škálovať pre menších aj veľkých klientov
Tešíme sa, že sa spoznáme
+421 914 122 342sigeo@sigeo.sk
+421 914 122 342sigeo@sigeo.sk
crossmenuchevron-down